محصولات AI و HDCVI داهوا مفتخر به دریافت جایزه انتخاب مشتریان از سوی a&s شدند

دریافت جایزه مشتریان توسط محصولات AI و HDCVI داهوا
دریافت جایزه مشتریان توسط محصولات AI و HDCVI داهوا

تکنولوژی داهوا، که به عنوان برندی پیشرو در جهان برای کاربردهای تصویری محور هوشمند و تأمین کننده خدمات شناخته می ­شود، برای سه محصول خود در بخش دوربین­ های شبکه و دو محصول در بخش NVR و DVR مفتخر به دریافت جایزه انتخاب مشتریان از سوی a&sشد.جایزه انتخاب مشتریان توسط AI و HDCVI داهوا کسب شد. از میان محصولات انتخاب شده برای دریافت جایزه، چهار محصول از سری­ های هوش مصنوعی (AI) و یک محصول حاصل ثبت اختراع از خانواده HDCVI بود. بار دیگر تکنولوژی داهوا همانند جایگاه جهانی خود در صنعت، توانمندی خود را در تولید محصولات و تکنولوژی­های روز دنیا اثبات کرد.

جایزه AI و HDCVI داهوا

هرساله، جایزه انتخاب مشتریان از سوی a&s محصولات امنیتی صنعتی را که بیشترین تاثیرپذیری و محبوبیت را در میان مشتریان داشته را اعلام و معرفی می­ کنند. برای سال ۲۰۱۸، سه دوربین تحت شبکه داهوا با عنوان­ های (Dahua 2MP Starlight Bullet Network Camera (IPC-HFW8242E-Z4FD-IRA-LED))، (Dahua 4K 40x Starlight IR PTZ AI Network Camera (DH-SD8A840WA-HNF)) و (Dahua 2MP HDCVI Active Deterrence Camera (HAC-ME2241C-W)) و دستگاه­های NVR و XVR با عنوان­ های (۲U 8HDD AI Network Video Recorder (DHI-IVSS7008-1T)) و (۱۶ Channel Penta-brid 4K 1 U Digital Video Recorder (XVR8216A-4KL-I)) برای دریافت این جایزه انتخاب شدند.

با توجه به تقاضای روز افزون، نیاز جهانی برای محصولات با کیفیت امنیتی همانند نیاز به تکنولوژی­ های پیشرفته رو به افزایش است. امروزه مشتریان محصولات امنیتی به دنبال محصولات متنوعی هستند که نیاز آنها را نه تنها در همخوانی­، تطبیق­ پذیری و رزولوشن بالای تصاویر برطرف کند. بلکه برای زمینه­ های تشخیص چهره، حفاظت محیطی و دیگر تکنولوژی­ های هوش مصنوعی مناسب باشند. به همین منظور توجه بسیاری از مشتریان علاقمند به این زمینه ­ها به سمت تکنولوژی داهوا معطوف شد.

در این قسمت می­توانید محصولاتی که جایزه را دریافت کرده ­اند مشاهده کنید:

IPC-HFW8242E-Z4FD-IRA-LED — Dahua 2MP Starlight Bullet Network Camera

دوربین شبکه تشخیص چهره از قابلیت بالایی برای دقت تشخیص چهره به کمک عکسبرداری برخوردار است همچنین این دوربین امکان شناسایی، حالت چهره و مدیریت داده­ های دیتابیس را دارد. با توجه به ویژگی لنز به کار برده شده در این دوربین که از نمونه Starlightمی­ باشد برای مکان­ های کم نور بسیار مناسب است.

دوربین شبکه تشخیص چهره
دوربین شبکه تشخیص چهره

DH-SD8A840WA-HNF — Dahua 4K 40x Starlight IR PTZ AI Network Camera

این دوربین اولین مدل PTZ دارای هوش مصنوعی می­ باشد که می­ تواند برای اهداف متحرکی همچون انسان یا ماشین مورد استفاده قرار گیرد . با توجه به الگوریتمی که برای آن نوشته شده است می­ تواند دقت بالا و انعطاف­پذیری خوبی را برای کاربران فراهم کند. از ویژگی ­های پیشرفته این دوربین می ­توان به تشخیص چهره، سیستم متاداده، حفاظت محیطی که در صحنه­ های متنوعی می ­تواند به کار برده شود اشاره کرد. این دوربین برای محیط ­های باز، فضاهای ترافیکی و همچنین برای سالن­ های برگزاری مراسم و رویدادها می­ تواند به کار برده شود.

دوربین PTZ دارای هوش مصنوعی
دوربین PTZ دارای هوش مصنوعی

HAC-ME2241C-W — 2MP HDCVI Active Deterrence Camera

این مدل PIR یک دوربین تشخیص داخلی/بیرونی است که با هر دو دوربین و سنسور مادون قرمز برای افزایش دقت تشخیص حرکت بکار برده می ­شود. ویژگی دیگر این مدل، قابلیت بازدارندگی فعال است که می ­تواند در حالتی که کسی بخواهد مزاحمتی برای دستگاه ایجاد کند، با نور سفید و آلارم هشدار دهد. این دوربین یک انتخاب مناسب برای کاربردهایی همچون مراقبت از نفوذ و مزاحمت و همچنین محیط ­هایی همچون حیاط، اداره ­ها، انبارها، فروشگاه­ ها و غیره ­است. 

دوربین PIR با تشخیص داخلی و بیرونی
دوربین PIR با تشخیص داخلی و بیرونی

XVR8216A-4KL-I — 16 Channel Penta-brid 4K 1 U Digital Video Recorder

بکارگیری محافظت محیطی پیشرفته، تشخیص چهره پیشرفته و جست و جوی قدرتمند متاداده، XVR8216-A-I-4KL، به عنوان پرکاربردترین دستگاه برای مصارف متعدد صنعتی از مصارف جز تا بانکداری و املاک  حقیقی معرفی شده است. ثبت اختراع تکنولوژی HDCVI داهوا امکان انتقال داده را برای مسافت های طولانی، بروزرسانی یکپارچه و اعمال قابلیت های ­IoT مانیتورینگ آنالوگ، همه درحالتی است که کیفیت تصویر ۴KL توسط کابل کواکس صورت می گیرد.

دستگاه XVR8216A-4KL-I
دستگاه XVR8216A-4KL-I

DHI-IVSS7008-1T — 8 HDD AI Network Video Recorder

به عنوان یک محصول منحصر به فرد، DHI-IVSS7008-1T، قابلیت مرور فیلم ضبط شده، ذخیره، بازبینی فیلم و تحلیل هوشمند را در اختیار کاربر قرار می­ دهد. با توجه به ساختاربندی فیلم بر اساس عکس، این قابلیت برای کاربر فراهم شده است که تشخیص چهره همانند استفاده از یک ساختار گرافیکی خوب، در مدت زمان کوتاهی صورت گیرد. این امر پیدا کردن هدف در یک فیلم ضبط شده را بهبود می­ دهد و همچنین بهبود دقت آلارم همزمان را فراهم می­ کند.

DHI-IVSS7008-1T
DHI-IVSS7008-1T

از آنجایی که درخواست­ ها برای امنیت در سرتاسر جهان رو به افزایش است، تکنولوژی داهوا در تلاش است که پیشگام معرفی نسل جدید تکنولوژی ­ها و محصولات امنیتی در بازار جهانی باشد. با ماموریت “ایجاد جامعه­ ای امن تر و زندگی ای هوشمندتر”، شرکت داهوا تمرکز خود را بر اختراع، کیفیت و خدمات ادامه خواهد داد تا نظر شریکان و مشتریانی از سرتاسر جهان را برای خود جلب کند.