نرم افزار DMSS

نرم افزار DMSS

Dahua Technology نرم افزار DMSS را برای بهبود خدمات مشتریان منتشر کرد

 Dahua Technology  به عنوان یکی از پیشگامان در ارائه راه حل های هوشمند مبتنی برIoT  و خدمات نظارت تصویری، اپلیکیشن جدید خود را با نام  DMSS  منتشر کرد. DMSS می تواند محصولات Dahua را از طریق اینترنت یا اترنت و از طریق P2P یا IP متصل کند و همچنین می تواند از راه دور اداره شود. این نرم افزار از انواع مختلف محصولات داهوا از جمله NVR ، XVR ، IPC ، TPC ، VTO ، هاب های هشدار دهنده، کنترل دسترسی و غیره پشتیبانی کند.

نرم افزار DMSS

QR کد بالا را اسکن کرده ونرم افزار DMSS را بارگیری کنید.

اتصالی آسان

DMSS می تواند در محیطی با چندین اتصال اینترنتی کار کند. محصولات Dahua را از طریق اینترنت و اترنت متصل می کند. اتصال به اینترنت P2P از ویژگی های سادگی بسیار خوبی برخوردار است ، در حالی که IP یا نام دامنه اتصال اترنت را فعال می کند و ثبات در برقراری اتصال را تضمین می کند.

دسترسی از راه دور

DMSS می تواند با استفاده از پوشش شبکه جهانی داهوا، از راه دور برای کنترل سریع و پایدار دستگاه های خاص در سراسر جهان استفاده کرد. عملکردهای بی شماری از جمله کنترل PTZ ، تنظیم تصویر فیلم (مانند Balance White ، focus و غیره)، پیش نمایش و پخش ویدئو ، ارتباط صوتی و غیره را می توان از راه دور انجام داد.

امنیت داده پیشرفته

DMSS چندین لایه محافظت از رمزگذاری داده را اتخاذ می کند تا امنیت بهتر داده را در اختیار کاربران قرار دهد. DMSS نیز توسط سازمان TÜV Rheinland تأیید شده است ، به این معنی که محصول، بالاترین سطح امنیت جهانی اطلاعات و محافظت از حریم خصوصی را ارائه می دهد.

محیط کاربری بهتر

DMSS با طراحی دقیق تر تعامل ، تجربه کاربری بهتری را ارائه می دهد. علاوه بر این ، این اپلیکیشن از هر دو حالت روز و حالت شب پشتیبانی می کند.

پشتیبانی محصولات حرارتی

برای پشتیبانی بهتر از تلاشهای جهانی در زمینه پیشگیری و کنترل بیماری همه گیر کرونا ، DMSS همچنین از محصولات حرارتی از جمله دوربین های حرارتی و ترمینال کنترل دسترسی و کنترل دما پشتیبانی می کند. این قابلیت عملگرها را قادر می سازد از راه دور محصولات حرارتی را کنترل کرده و وظیفه خود را به روشی بسیار ایمن تر انجام دهند.

در آینده ، نرم افزار DMSS دامنه کاربرد خود را برای پشتیبانی از راه حل های بیشتر SMB گسترش می دهد ، و به نصب کنندگان و مشاغل کوچک و متوسط راه حلهای کاربرپسندتری ارائه می دهد. Dahua Technology با مأموریت خود “ایجاد جامعه ای ایمن تر و زندگی هوشمندتر” ، همچنان بر “نوآوری ، کیفیت و خدمات” تمرکز خواهد کرد تا در خدمت همکاران و مشتریان خود در سراسر جهان باشد.