تکنولوژی داهوا از نسل جدید XVR های هوشمند Full-Channel با عنوان SMD Plus رونمایی کرد

تکنولوژی داهوا در نسل جدید XVR های هوشمند خود که شامل XVR5000-I و XVR7000-4KL-I هستند از ویژگی Full-Channel و قابلیت SMD Plus (تشخیص حرکت هوشمند) استفاده کرده است. علاقمندان به این زمینه می­ توانند با بروزرسانی دستگاه­ های خود از این تکنولوژی بهره جویند. این سری­ ها به منظور کاهش نرخ آلارم ­های اشتباه (ناخواسته) و کاهش نظارت انسانی طراحی شده اند. بنابراین این دستاورد فواید قابل توجهی برای مشتریانی که به دنبال تجهیزات امنیتی با دقت بالا در فضاهای باز و بسته هستند، ارائه می ­دهد.

تشخیص حرکت هوشمند (SMD) پلاس: بکارگیری پردازنده هوش مصنوعی به منظور افزایش دقت تشخیص حرکت هوشمند

شرکت داهوا با بکارگیری پردازنده­ ای مستقل و الگوریتم­ هایی تخصصی، نمونه اولیه­ SMD را بهبود داد. به گونه ­ای که قدرت تشخیص حرکت تا ۱۰ برابر بهبود یافته و قادر به تشخیص تفاوت حرکت انسان و وسایل شده است که از هشدارهای اشتباه (ناخواسته) ناشی از شاخه درختان، حشرات، سایه­ ها، باد یا دیگر فاکتورهای محیطی، جلوگیری می­ کند.

با بروزرسانی یک دستگاه از نسل جدید XVR های هوشمند از هوش مصنوعی Full-Channel لذت ببرید

ابن تکنولوژی در ابتدا تنها در دستگاه ­هایی با تعداد کانال ­های ۴/۲ قابل استفاده بود. تکنولوژی جدید SMD Plus این امکان را به کاربران می ­دهد که از محصولاتی با تعداد کانال ­های ۱۶ به بالا و در موقعیت ­های مختلفی همچون راهروهای فضای بسته، ورودی پارکینگ­ های فضای باز و کاربردهای بسیار دیگری استفاده کنند. علاوه برآن، با اضاف شدن بخش جستجوگر همزمان، کاربران می ­توانند به وضوح هدف مشخص شده را روی نمایشگر مشاهده کنند و هشدارها را مدیریت کنند.

بازدارندگی فعال (Active Deterrence) به منظور جلوگیری از تخلفات و جرم ­ها در اولین شناسایی

قابلیت Active Deterrence دوربین­ های داهوا و XVRهای سری XVR5000-I و XVR7000-4KL-I به دور کردن مزاحمانی که به کمک تکنولوژی SMD Plus شناسایی شده ­اند کمک می­ کند. با فعال شدن چراغ سفید و آژیر خطر محقق می­ یابد، این امر به حفظ جان نیروی انسانی هم کمک می­ کند. در هنگام بروز همچین اتفاقاتی یا وضعیت­ های غیرعادی پیامک ­های اخطاری در هر زمان و مکان به نرم افزار DMSS نصب شده بر روی گوشی کاربران فرستاده می ­شود، تا مشکل بوجود آمده قابل پیگیری ­باشد. این تکنولوژی هوشمند، تمامی نیازمندی­ های کاربران در ابعاد کوچک، متوسط و بزرگ را برای محیط ­های مستعد به خطر همچون فروشگاه­ ها، ویلاها و انبارها که امکان حمله به آنها وجود دارد فراهم می­ کند.

بر اساس الگوی به ثبت رسیده تکنولوژی داهوا، نسل جدید XVR  های هوشمند مجهز به SMD Plus، امنیتی بهبود یافته را برای کاربران فراهم و ضمانت می­ کنند. همچنان تکنولوژی داهوا با تکیه بر سه اصل خود که نوآوری، کیفیت و خدمات است، سعی بر جلب رضایت همکاران و مشتریان خود در سراسر دنیا را دارد.