درباره داهوا کرمان

کمپانی داهوا

داهوا کرمان زیر مجموعه ای از کمپانی داهوا (dahua)  ارائه دهنده خدمات و اینترنت اشیا هوشمند هوشمند ویدیو محور در جهان است. این مجموعه بیش از ۱۶،۰۰۰ کارمند دارد که بیش از ۵۰٪ آنها مشغول تحقیق و توسعه هستند. Dahua Technology دارای محصولات و خدمات ارائه شده در ۱۸۰ کشور و منطقه است. این شرکت به کشف فرصت های نوظهور مبتنی بر فناوری های اینترنت اشیا ادامه می دهد . این مجموعه در زمینه دوربین مداربسته ، سیستم های کنفرانس ویدئویی ، هواپیماهای بدون سرنشین حرفه ای ، پلاک های الکترونیکی ، RFID و رباتیک و غیره فعالیت کرده است.

علاوه بر این ، Dahua Technology بیش از ۲۰۰ دفتر استانی در چین و همچنین ۵۶ شرکت تابعه و نمایندگی خارج از کشور را پوشش می دهد. داهوا کرمان نیز در کرمان محصولات داهوا را به مشتریان ارائه دهد. محصولات داهوا به طور گسترده ای در بازارهای کلیدی مانند امنیت عمومی ، ترافیک ، خرده فروشی ، بانک و امور مالی و انرژی و غیره استفاده می شود. بسیاری از پروژه های بزرگ با راه حل ها و محصولات داهوا انجام شده اند مانند (نمایشگاه بین المللی واردات چین ، بازی های المپیک ریو ، اجلاس G20 Hangzhou ، اجلاس BRICS Xiamen ، Lincoln City Surveillance در انگلستان ، Recife CBTU Subway در برزیل) و همچنین بسیاری دیگر.

Dahua Technology به مدت ۶ سال متوالی در بازار جهانی دوربین مدار بسته و تجهیزات نظارت تصویری رتبه ۲ را کسب کرده است . این شرکت جایگاه خود را در ۲۰۲۰ a & s Security 50 حفظ کرده و برای سه سال متوالی در رتبه ۲ قرار دارد.Dahua Technology با تعهد به شعار ” ایجاد جامعه ای امن تر و زندگی هوشمندتر” به ارزش اصلی خود  “مشتری محوری” پایبند خواهد بود. تا کیفیت و خدمات عالی را در بازار فراهم کند و ارزش بیشتری برای مشتریان ایجاد کند. برای ایجاد یک جامعه امن ، هوشمند ، راحت و کارآمد تلاشهای بی وقفه انجام دهد.

فروشگاه داهوا کرمان زیر مجموعه شرکت ارشیا الکترونیک کویر

نگاه ما به سوی آینده است.

داهوا کرمان برای رسیدن به رضایت مشتری همگام با گسترش روز افزون تکنولوژی , اقدام به ارائه جدیدترین سیستم های حفاظتی ونظارتی کرده است . این مجموعه با توانایی واردات مستقیم از کشورهای چین وامارات تمام تلاش خود را برای بهبود امنیت و آسایش خاطر مشتریان به عمل می آورد.

مدیران و کارمندان شرکت ارشیا الکترونیک کویر به دنبال بهترین ها هستند و بهترین ها را شایسته مشتریان خود می دانند.

برخی از مشتریان ما :

مجتمع مس سرچشمه
مجتمع جهان فولاد سیرجان
شرکت صنایع فولاد مشیز بردسیر
شهرداری مرکزی کرمان    
   شهرداری منطقه ۴ کرمان
شهرداری منطه ۳ کرمان
سازمان عمران شهرداری
آموزش پروش استان کرمان
دادگستری استان کرمان

.