Dahua از سری جدید محصولات Mini PT / PTZ با قابلیت نصب آسان و نظارت از راه دور رونمایی کرد

کاهش دشواری نصب و افزایش دامنه نظارت موثر دوربین ها درسری جدید محصولات Mini PT / PTZ داهوا

 Dahua Technologyبه عنوان یکی از پیشگامان در ارائه راه حل های هوشمند مبتنی بر IoT و خدمات نظارت تصویری،سری PT / PTZ mini را راه اندازی می کند ، سری جدید محصولات Mini PT / PTZ داهوا ، دوربین  های IP کوچک با اندازه های مختلف pan-tilt. با طراحی کم حجم و عملکرد عالی محصول و راه حل مقرون به صرفه را برای مکان های مختلف مانند خرده فروشی ، هتل ها ، سوپر مارکت ها ، ورودی ها و غیره ارائه می دهد.

سری جدید محصولات Mini PT / PTZ
سری جدید محصولات Mini PT / PTZ

در گذشته عموماً دو روش برای تنظیم زاویه نظارت در طی مراحل نصب وجود داشت. نصب کننده ها می توانند با کمک تستر دوربین را تنظیم کنند یا یک نفر در اتاق کنترل به صفحه نمایش نگاه کند ، و شخص دیگر مطابق آن دوربین را تنظیم کند. اما اکنون با وجود سری جدید محصولات Mini PT / PTZ داهوا، دیگر لازم نیست. زیرا می توانید هر زمان و از طریق رایانه از راه دور زاویه دوربین را تغییر دهید . بنابراین هزینه کار را نیز پایین می آورید. کاربران همچنین می توانند فقط با تنظیم صفحه نصب دستگاه ، یکی از مدل های سقفی یا دیواری را انتخاب کنند که این امر باعث کاهش هزینه خرید لوازم جانبی اضافی می شود.

مزایای سری جدید محصولات  mini PT / PTZ  داهوا

مزیت رقابتی دیگر که توسط سری mini PT / PTZ به وجود آمده این است مربوط به محدوده نظارت مؤثر است. از آنجا که دوربین ها دیگر در زاویه ثابت نیستند ، با چرخاندن دوربین می توان منطقه مانیتور را بزرگ کرد. به عبارت دیگر ، کاربران فقط نیاز به خرید دوربین های کمتری برای دامنه نظارت گسترده تر و در نتیجه کاهش هزینه خرید دارند.

علاوه بر این ، از طریق سیستم PT / PTZ mini ، کاربران می توانند اگر بخواهند جزئیات را با وضوح بیشتری مشاهده کنند. در هنگام بروز برخی موارد ، زاویه را تنظیم کنند. پیش بینی می شود خیلی زود خانواده Dahua mini PT / PTZ از عضو جدید خود DH-SD1A404XB-GNR رونمایی کند که از قابلیت های شمارش افراد و نقشه گرما برای محاسبه خودکار رفتار افراد پشتیبانی می کند.

به طور کلی ، مینی سری PT / PTZ جدید Dahua Technology دارای بزرگنمایی optical قدرتمند و عملکرد دقیق pan-tilt در ضمن صرفه جویی زیادی در هزینه و نیروی کار از نظر نصب و خرید است. این مزیت باعث می شود انتخاب مناسبی برای کاربران شود. جایی که هزینه کار زیاد است با ماموریت “فعال کردن یک جامعه امن تر و زندگی هوشمندتر” ، فناوری Dahua به “نوآوری ، کیفیت و خدمات” برای خدمت به شرکا و مشتریان در سراسر جهان ادامه می دهد.