دوربین دو لنز IPC-HD4140X-3Dداهوا برای شمارش افراد توسط سرویس Ivideon

Dahua Technology از پیشگامان در ارائه راه حل های هوشمند مبتنی برIoT  و خدمات نظارت تصویری از دوربین دو لنز IPC-HD4140X-3D داهوا، برای شمارش افراد توسط سرویس  Ivideon رونمایی نمود. Ivideon راه حل های ابری برای نظارت تصویری و تجزیه و تحلیل های ویدئویی به عنوان بخشی از برنامه (Dahua (DIPP می باشد.

دوربین دو لنز IPC-HD4140X-3D داهوا
دوربین دو لنز IPC-HD4140X-3D داهوا

دوربین دو لنز داهوا وسیله ای بسیار دقیق است . این دوربین موقعیت ، ارتفاع (۱-۲.۳ متر) و جهت هر کسی را در زمینه دید خود و در محدوده نظارت ردیابی می کند. اطلاعات بازدید کنندگان را بدون استفاده از سخت افزارهای اضافی مانند ضبط کننده فیلم یا رایانه ، جمع آوری و ذخیره می کند. سپس آن را به سیستم ابری Ivideon منتقل می کند.

ویژگی های دوربین دو لنز IPC-HD4140X-3D داهوا

در شرایط خاص ، مقدار بازدید کننده ، روشنایی ، دما و سایر عوامل هیچ تاثیری در عملکرد دستگاه ندارند. این دستگاه می تواند فضایی را تا عرض سه متر به تنهایی پشتیبانی کند.

سیستم ردیابی خودکار بازدید کننده به بهترین وجه عمل میکند ، بهترین زمان باز و بسته شدن نقاط مختلف فروشگاه و برنامه تغییر ایده آل تیم ، که همه بر اساس آمار دقیق ساخته شده اند.

قابلیت اضافه کردن هر تعداد شمارنده برای ارائه آماری بهتر برای مکان های مختلف ، همه توسط رابط کاربری آسان برنامه وب.

متعهد به ماموریت “ایجاد جامعه ای ایمن تر و زندگی هوشمندتر” ، فناوری Dahua به ارزش اصلی “مشتری محور” پایبند خواهد بود و راهکارهای امنیتی ، سیستمها و خدمات نهایی را به بازار ارائه می دهد تا ارزش ایجاد کند.